Zoggs | Crazy Wash Cannon Uimapuk Musta | Strikeback | Koko 34 Zoggs | Crazy Wash Cannon Uimapuk Musta | Strikeback | Koko 34 Zoggs | Crazy Wash Cannon Uimapuk Musta | Strikeback | Koko 34

Zoggs | Crazy Wash Cannon Uimapuk

Musta | Strikeback | Koko 34

Tuotenumero:CO25462312CRAW-34
Koko
47,90 EURsis.alv.
Lukumäärä: (Kpl):
-+
KvantumsrabattVolymrabatterMääräalennus
5 varastossa
Valitse vaihtoehdoista

Zoggs Crazy Wash Cannon Strikeback -uimapuku on urheilullinen malli kapeilla olkaimilla ja avoimella selkäosalla, suunniteltu maksimaalista liikkumisvapautta varten. Täydellinen sekä uintiharjoitteluun että vapaa-ajan vesileikkeihin altaassa tai rannalla.

 

Ominaisuudet:

  • Keskikorkea leikkaus
  • Avoin selkä
  • Kapeat olkaimet

 

Kangastyyppi - Ecolast:

  • Kestävä tekninen kangas, valmistettu kierrätetyistä muovipulloista
  • Kloorinkestävä materiaali, joka kestää pidempään kuin tavalliset uimapukukankaat
  • 4-suuntainen jousto ylivoimaiseen istuvuuteen ja muodon säilyttämiseen
  • Valmistettu mikrokuitulangasta, joka tuntuu pehmeältä
  • Nopeasti kuivuva
  • Aurinkosuoja UPF 50+
  • Kestää yli 250+ tuntia altaassa

 

ECOLAST™-kangas on valmistettu 82 % kierrätetystä polyesteristä ja 18 % elastaanista, mikä tekee siitä pehmeän, mukavan ja suorituskykyisen uimamateriaalin. Materiaali on testattu perusteellisesti myös kilpailijamateriaaleihin verrattuna. ECOLAST on osoittautunut kestävämmäksi ja klooria kestävämmäksi kuin tavalliset uimapuvut.

Vinkit

Asiakkaidemme arviot